SFSD-30-30-G-07.88-DR-NUX
- Артикул производителя:
- SFSD-30-30-G-07.88-DR-NUX
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.657' (200.15mm, 7.88")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)