SFSD-30-30-G-04.82-DL-NUS
- Артикул производителя:
- SFSD-30-30-G-04.82-DL-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Friction Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.402' (122.43mm, 4.82")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)