SFSD-30-30-G-04.50-D-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-30-30-G-04.50-D-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.375' (114.30mm, 4.50")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)