SFSD-30-28-H-09.84-DR-NUS
- Артикул производителя:
- SFSD-30-28-H-09.84-DR-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.820' (250.00mm, 9.84")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)