SFSD-30-28-H-08.50-D-NDS
- Артикул производителя:
- SFSD-30-28-H-08.50-D-NDS
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.708' (215.90mm, 8.50")
- Number of Positions :
- 60
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)