SFSD-30-28-H-05.20-DR-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-30-28-H-05.20-DR-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.433' (132.08mm, 5.20")
- Number of Positions :
- 60
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)