SFSD-30-28-H-03.75-DR-NDS
- Артикул производителя:
- SFSD-30-28-H-03.75-DR-NDS
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.313' (95.25mm, 3.75")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)