MSCDRI-127A-220M-RU
- Артикул производителя:
- MSCDRI-127A-220M-RU
- Краткое описание:
- FIXED IND 22UH 3.6A 43.2MOHM SMD
- Current Rating (Amps) :
- 3.6 A
- DC Resistance (DCR) :
- 43.2mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.315" (8.00mm)
- Inductance :
- 22 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%