MSCDRI-127-101K-RU
- Артикул производителя:
- MSCDRI-127-101K-RU
- Производитель/Бренд:
- Mag Layers
- Краткое описание:
- FIXED IND 100UH 1.7A 220MOHM SMD
- Производитель :
- Mag Layers
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- 1.7 A
- DC Resistance (DCR) :
- 220mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.315" (8.00mm)
- Inductance :
- 100 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Ferrite
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±10%