MSCDRI-7040AL-3R3N-RU
- Артикул производителя:
- MSCDRI-7040AL-3R3N-RU
- Краткое описание:
- FIX IND 3.3UH 5.4A 11.22MOHM SMD
- Current Rating (Amps) :
- 5.4 A
- DC Resistance (DCR) :
- 11.22mOhm
- Height - Seated (Max) :
- 0.157" (4.00mm)
- Inductance :
- 3.3 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±30%