MSCDRI-63F-100M-RU
- Артикул производителя:
- MSCDRI-63F-100M-RU
- Краткое описание:
- FIXED IND 10UH 1.8A 53.2MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 1.3A
- Current Rating (Amps) :
- 1.8 A
- DC Resistance (DCR) :
- 53.2mOhm
- Height - Seated (Max) :
- 0.122" (3.10mm)
- Inductance :
- 10 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%