MSCDRI-4D28C-100M-RU
- Артикул производителя:
- MSCDRI-4D28C-100M-RU
- Краткое описание:
- FIXED IND 10UH 1.26A 106MOHM SMD
- Current Rating (Amps) :
- 1.26 A
- DC Resistance (DCR) :
- 106mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance :
- 10 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.201" L x 0.201" W (5.10mm x 5.10mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%