SFSD-25-28-H-03.64-DR-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-25-28-H-03.64-DR-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.303' (92.46mm, 3.64")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)