SFSD-25-28-G-09.50-DR-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-25-28-G-09.50-DR-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.792' (241.30mm, 9.50")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)