SFSD-25-28-G-05.12-DR-NDS
- Артикул производителя:
- SFSD-25-28-G-05.12-DR-NDS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.427' (130.00mm, 5.12")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)