MMD-12EZ-2R2M-V1-RU
Артикул производителя:
MMD-12EZ-2R2M-V1-RU
Производитель/Бренд:
Mag Layers
Краткое описание:
FIXED IND 2.2UH 20A 5.5 MOHM SMD
Производитель :
Mag Layers
Категория товара :
Fixed Inductors
Current - Saturation (Isat) :
32A
Current Rating (Amps) :
20 A
DC Resistance (DCR) :
5.5mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.197" (5.00mm)
Inductance :
2.2 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Metal
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.520" L x 0.508" W (13.20mm x 12.90mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%