MMD-06EZ-100M-V1-RU
- Артикул производителя:
- MMD-06EZ-100M-V1-RU
- Краткое описание:
- FIXED IND 10UH 4.5A 71.3MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 4.5A
- Current Rating (Amps) :
- 4.5 A
- DC Resistance (DCR) :
- 71.3mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.197" (5.00mm)
- Inductance :
- 10 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%