AIP0630GX-2R2MPBDG
- Артикул производителя:
- AIP0630GX-2R2MPBDG
- Краткое описание:
- POWER INDUCTOR 7.7X6.5X3 2.2UH 2
- Current - Saturation (Isat) :
- 14.3A
- Current Rating (Amps) :
- 9.9 A
- DC Resistance (DCR) :
- 13.1mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 32MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance :
- 2.2 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.283" L x 0.256" W (7.20mm x 6.50mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%