SH50V-0.9-330
- Артикул производителя:
- SH50V-0.9-330
- Краткое описание:
- FIXED IND 330UH 900MA 740MOHM TH
- Current Rating (Amps) :
- 900 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 740mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.709" (18.00mm)
- Inductance :
- 330 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 10 kHz
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Radial, Vertical
- Size / Dimension :
- 0.709" L x 0.512" W (18.00mm x 13.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%