SH150S-0.54-173
- Артикул производителя:
- SH150S-0.54-173
- Краткое описание:
- FIXED IND 173UH 540MA 600MOHM SM
- Current Rating (Amps) :
- 540 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 600mOhm
- Height - Seated (Max) :
- 0.337" (8.55mm)
- Inductance :
- 173 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 10 kHz
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Size / Dimension :
- 0.559" L x 0.551" W (14.20mm x 14.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%