SFSD-20-28-H-03.40-DR-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-20-28-H-03.40-DR-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.283' (86.36mm, 3.40")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)