SH150S-1.00-54
- Артикул производителя:
- SH150S-1.00-54
- Краткое описание:
- FIXED IND 54UH 1A 200 MOHM SMD
- Current Rating (Amps) :
- 1 A
- DC Resistance (DCR) :
- 200mOhm
- Height - Seated (Max) :
- 0.337" (8.55mm)
- Inductance :
- 54 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 10 kHz
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Size / Dimension :
- 0.559" L x 0.551" W (14.20mm x 14.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%