SFSD-20-28-G-07.50-DR-NDS
Артикул производителя:
SFSD-20-28-G-07.50-DR-NDS
Color :
Black, Individual
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.625' (190.50mm, 7.50")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)