SFSD-20-28-G-03.85-D-NUS
- Артикул производителя:
- SFSD-20-28-G-03.85-D-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.321' (97.79mm, 3.85")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)