SFSD-16-28-G-03.50-D-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-16-28-G-03.50-D-NDX
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.292' (88.90mm, 3.50")
- Number of Positions :
- 32
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)