SFSD-15-30-G-04.25-SL
- Артикул производителя:
- SFSD-15-30-G-04.25-SL
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Features :
- Friction Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.354' (107.95mm, 4.25")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)