636FY-680M=P3
Артикул производителя:
636FY-680M=P3
Производитель/Бренд:
Toko America Inc.
Краткое описание:
INDUCTOR FIXED 68UH TYP D73F SMD
Производитель :
Toko America Inc.
Категория товара :
Fixed Inductors
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
DC Resistance (DCR) :
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.138" (3.50mm)
Inductance :
Inductance Frequency - Test :
Material - Core :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Obsolete
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Size / Dimension :
0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)