SFSD-15-28-H-12.50-D-NDS
- Артикул производителя:
- SFSD-15-28-H-12.50-D-NDS
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 1.04' (317.50mm)
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)