300LS-820K=P2
Артикул производителя:
300LS-820K=P2
Краткое описание:
FIXED IND 82UH 75MA 4.42 OHM SMD
Current Rating (Amps) :
75 mA
DC Resistance (DCR) :
4.42Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
7.7MHz
Height - Seated (Max) :
0.126" (3.20mm)
Inductance :
82 µH
Inductance Frequency - Test :
25.2 MHz
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Q @ Freq :
50 @ 25.2MHz
Size / Dimension :
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Tolerance :
±10%