SFSD-15-28-H-05.91-D-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-15-28-H-05.91-D-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.492' (150.00mm, 5.91")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)