FSLU2520-470JP2
Артикул производителя:
FSLU2520-470JP2
Краткое описание:
FIXED IND 47UH 80MA 10 OHM SMD
Current Rating (Amps) :
80 mA
DC Resistance (DCR) :
10Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
15MHz
Height - Seated (Max) :
0.071" (1.80mm)
Inductance :
47 µH
Inductance Frequency - Test :
2.52 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Q @ Freq :
25 @ 2.52MHz
Size / Dimension :
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Tolerance :
±5%