FSLU2520-180JP2
Артикул производителя:
FSLU2520-180JP2
Производитель/Бренд:
Toko America Inc.
Краткое описание:
FIXED IND 18UH 135MA 3.3 OHM SMD
Производитель :
Toko America Inc.
Категория товара :
Fixed Inductors
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
135 mA
DC Resistance (DCR) :
3.3Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
24MHz
Height - Seated (Max) :
0.071" (1.80mm)
Inductance :
18 µH
Inductance Frequency - Test :
2.52 MHz
Material - Core :
Ferrite
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
1008 (2520 Metric)
Product Status :
Obsolete
Q @ Freq :
25 @ 2.52MHz
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Supplier Device Package :
1008 (2520 Metric)
Tolerance :
±5%