CIH05T56NJNC
- Артикул производителя:
- CIH05T56NJNC
- Краткое описание:
- FIXED IND 56NH 180MA 1.4 OHM SMD
- Current Rating (Amps) :
- 180 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 1.4Ohm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 750MHz
- Height - Seated (Max) :
- Inductance :
- 56 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 MHz
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 0402 (1005 Metric)
- Q @ Freq :
- 8 @ 100MHz
- Size / Dimension :
- 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±5%