CIH05T39NJNC
- Артикул производителя:
- CIH05T39NJNC
- Производитель/Бренд:
- Samsung Electro-Mechanics
- Краткое описание:
- FIXED IND 39NH 200MA 1.2 OHM SMD
- Производитель :
- Samsung Electro-Mechanics
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- 200 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 1.2Ohm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 1.2GHz
- Height - Seated (Max) :
- Inductance :
- 39 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 MHz
- Material - Core :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 0402 (1005 Metric)
- Product Status :
- Obsolete
- Q @ Freq :
- 8 @ 100MHz
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±5%