CIH03Q3N3CNC
- Артикул производителя:
- CIH03Q3N3CNC
- Производитель/Бренд:
- Samsung Electro-Mechanics
- Краткое описание:
- FIXED IND 3.3NH 270MA 300MOHM SM
- Производитель :
- Samsung Electro-Mechanics
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- 270 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 300mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 8.1GHz
- Height - Seated (Max) :
- Inductance :
- 3.3 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 500 MHz
- Material - Core :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 0201 (0603 Metric)
- Product Status :
- Obsolete
- Q @ Freq :
- 13 @ 500MHz
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±0.2nH