SFSD-15-28-G-06.50-D-NUS
- Артикул производителя:
- SFSD-15-28-G-06.50-D-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.542' (165.10mm, 6.50")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)