MMD-10DZ-R19M-V1-RU
- Артикул производителя:
- MMD-10DZ-R19M-V1-RU
- Краткое описание:
- FIXED IND 190NH 40A 0.95MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 90A
- Current Rating (Amps) :
- 40 A
- DC Resistance (DCR) :
- 0.95mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.157" (4.00mm)
- Inductance :
- 190 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%