SFSD-14-28-G-11.50-D-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-14-28-G-11.50-D-NDX
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.958' (292.10mm, 11.50")
- Number of Positions :
- 28
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)