CKST322512-10UH/M
- Артикул производителя:
- CKST322512-10UH/M
- Краткое описание:
- SMD POWER INDUCTORS10UH20%
- Current - Saturation (Isat) :
- 1.5A
- Current Rating (Amps) :
- 900 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 288mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.047" (1.20mm)
- Inductance :
- 10 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric)
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Supplier Device Package :
- 1210
- Tolerance :
- ±20%