CKST252012-4.7UH/M
- Артикул производителя:
- CKST252012-4.7UH/M
- Краткое описание:
- SMD POWER INDUCTORS4.7UH20%
- Current - Saturation (Isat) :
- 2A
- Current Rating (Amps) :
- 1.6 A
- DC Resistance (DCR) :
- 167mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.047" (1.20mm)
- Inductance :
- 4.7 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 1008 (2520 Metric)
- Size / Dimension :
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Supplier Device Package :
- 1008
- Tolerance :
- ±20%