SM2011-R20MHF
- Артикул производителя:
- SM2011-R20MHF
- Производитель/Бренд:
- ITG Electronics, Inc.
- Краткое описание:
- 0.2UH, 20%, 4.2MOHM, 26.5AMP MAX
- Производитель :
- ITG Electronics, Inc.
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- 26.5A
- Current Rating (Amps) :
- 15 A
- DC Resistance (DCR) :
- 4.5mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance :
- 200 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Metal
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Package / Case :
- 2-SMD, J-Lead
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Size / Dimension :
- 0.224" L x 0.213" W (5.70mm x 5.40mm)
- Supplier Device Package :
- 2-SMD
- Tolerance :
- ±20%