SH50S-2.0-150
- Артикул производителя:
- SH50S-2.0-150
- Краткое описание:
- FIXED IND 150UH 2A 100 MOHM SMD
- Current Rating (Amps) :
- 2 A
- DC Resistance (DCR) :
- 100mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.411" (10.45mm)
- Inductance :
- 150 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 10 kHz
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Size / Dimension :
- 0.957" L x 0.925" W (24.30mm x 23.50mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%