RFLW3N3000BMNT5
- Артикул производителя:
- RFLW3N3000BMNT5
- Производитель/Бренд:
- Vishay Dale Thin Film
- Краткое описание:
- FIXED IND 30NH 2.5 OHM SMD
- Производитель :
- Vishay Dale Thin Film
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- DC Resistance (DCR) :
- 2.5Ohm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 6GHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.021" (0.53mm)
- Inductance :
- 30 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 250 MHz
- Material - Core :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- 13 @ 250MHz
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.030" L x 0.030" W (0.75mm x 0.75mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%