SFSD-10-28C-G-12.50-DL-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-10-28C-G-12.50-DL-NDX
- Color :
- Multiple, Individual
- Features :
- Friction Lock, Polarizing Key
- Length :
- 1.04' (317.50mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)