SWS-2.24-37
- Артикул производителя:
- SWS-2.24-37
- Производитель/Бренд:
- Amgis, LLC
- Краткое описание:
- FIXED IND 37UH 2.24A 100MOHM SMD
- Производитель :
- Amgis, LLC
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- 2.24 A
- DC Resistance (DCR) :
- 100mOhm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.325" (8.25mm)
- Inductance :
- 37 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 10 kHz
- Material - Core :
- Iron Powder
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.591" L x 0.591" W (15.00mm x 15.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%