SFSD-10-28-H-10.25-S
- Артикул производителя:
- SFSD-10-28-H-10.25-S
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.854' (260.35mm, 10.25")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)