SFSD-10-28-H-06.50-DR-NDX
Артикул производителя:
SFSD-10-28-H-06.50-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.542' (165.10mm, 6.50")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)