SFSD-10-28-H-04.72-DR-NDX
Артикул производителя:
SFSD-10-28-H-04.72-DR-NDX
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.393' (120.00mm, 4.72")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)