SFSD-10-28-H-03.28-DR-NDS
- Артикул производителя:
- SFSD-10-28-H-03.28-DR-NDS
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.273' (83.31mm, 3.28")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)