MGV0602R33M-10
Артикул производителя:
MGV0602R33M-10
Краткое описание:
FIXED IND 330NH 12A 7 MOHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
18A
Current Rating (Amps) :
12 A
DC Resistance (DCR) :
7mOhm Max
Height - Seated (Max) :
0.091" (2.30mm)
Inductance :
330 nH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%